Andromeda 2024

Podruhé letos proběhne společné putování oblastmi Baskicka, jižní Francie, Španělska, podhůří Pyrenejí za krásami přírody i poznávání sebe.

Termín: 12. – 19. října 2024
(check in během dne, zahájení 12.10. v 21:40, check out 19. do 11:00)

Místo ubytování: Maison Izar Ederra, Route du Pas de Roland, 64250 Itxassou, Francie, Baskicko, region Aquitanie, Atlanticke Pyreneje,  

Cena:  1100 Euro            (Sleva do konce února 10% – 990 Euro)

Program astrologické části:
Živly a kvality – voda, oheň, země a vzduch, základní, pevná a pohyblivá kvalita v horoskopu, v nás a v přírodě. Jak nás ovlivňuji a jak s nimi můžeme pracovat.
Svobodná vůle – co je určené v našich životech předem, co můžeme ovlivnit, jak se odráží danost osudu v našich horoskopech.
Astrologické poznávání doplníme pozorováním noční oblohy spojené s piknikem na místním sportovním letišti.

Program výletů:
Výlety do okolí, Gaskoňsko, též Španělsko, Navarra. Výlet k pramenům La Nive, Rolandova cesta. Jeskyně Zugarramurdi a blízký klášter. Návštěva Lurd. Saint Jean Pied de Port. Oceán….
Dozvíte se o baskické mytologii, přírodních bytostech a něco o historii Baskicka. O Bernadetě ze Soubirous a zjevení nejen v Lurdech.
Povídat si budeme o spirituální regresi mezi životy, můžete zažít cestu minulým životem za doprovodu šamanského bubnu.
Živly můžeme poznat i pomocí ukázky bojového umění pa-kua.
Z pozemštějších radostí nabídneme i úvahy na téma přiřazení vína znamením Lva a Střelce – jak je to s Bordeauxským a navarrským vínem? Dá se podle charakteristik určit astrologická signatura? A jak chutná typický baskický likér Patxaran? K tomuto způsobu poznávání místa patří i ranní návštěva trhu v Cambo les Bains spojená s posezením v místní kavárně.

Cena zahrnuje: 7 nocí ubytování v dvoulůžkových pokojích
(1. ložnice king size postel, 2. ložnice dvě postele, 3. ložnice king size pohodlný rozkládací gauč)
První ráno snídaně ve francouzském stylu, teplá večeře v den příjezdu.
Komentáře k výletum, tlumočení během vyletů.
Možnost uvařit si.
Lektorné.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo (po dohodě je možnost vyzvednout na letišti nebo nádraží v Biarritz) a pronájem auta, benzín, dálniční poplatky a parkovné během výletů. Vlastní stravování a nápoje. Pojištění cestovní ani zdravotní (povinné pro všechny účastníky).

Stravování v místě i na výletech – Dejte nám vědět vaše dietetické požadavky. 
Většina restaurací nabízí vegetariánské jídlo. Baskové nevnímají ryby a mořské plody jako maso, tedy je nutné zdůraznit, co chcete/můžete jíst i v restauracích. Pokud potřebujete bezlepkovou dietu nebo jste alergici, je potřeba vozit si na výlety svačiny svoje – pomůžeme vám s nákupem i jejich přípravou.

Možné počasí: Jižní, saharský vítr, teploty 20-35°C, možné jsou atlantické bouře s teplotami 10-18°C. Počasí se velmi rychle mění. Nutné pláštěnky, pohodlné boty do přírody i plavky a sluneční brýle. Edit