Ceník – astrologické služby

Osobní horoskop
Setkání v délce 2,5 – 3 hodiny (zahrnující upřesnění okamžiku narození klienta, rozbor dispozic osobních, partnerských, profesních a zdravotních, vypracování rámcových prognóz zásadních událostí na tři až sedm let a podrobnějšího výhledu na rok a čtvrt dopředu, včetně nahrávky) stojí 2400 korun.

Partnerský horoskop
Osobní horoskop klienta podle předchozího odstavce a navíc rozbor vztahu s partnerem je za cenu 2900 korun.

Konzultace
Konzultace pro stávající klienty kvůli prognózám na následující období, případně zaměřené na řešení aktuálního tématu, jsou účtovány částkou 900 Kč za hodinu.

Horoskop dítěte
Rozbor horoskopu zahrnující talenty, dispozice a charakteristiku dítěte, doporučení rodičům ohledně přístupu k dítěti, to vše včetně upozornění na nejdůležitější období v blízké budoucnosti stojí 1200 korun.

Dárkový poukaz
Přejete si darovat výklad horoskopu vašim blízkým?
Pak je zakoupení dárkového poukazu nejlepším způsobem.
Cena je stejná jako za výklad horoskopu, 2400 korun pro dospělého a 1200 korun za dětský horoskop.

Bonus
Od října 2020 zavádím novinku v podobě 20% bonusu pro ty, kdo jsou s mými službami spokojení a doporučí mne dalšímu zájemci.
Podmínkou je, aby mi nově příchozí klient sdělil, že přichází na doporučení konkrétní osoby. Dotyčný má u mne svou následující návštěvu o 20% levnější.

Při platbách v eurech je cena za osobní horoskop 102 €, partnerský horoskop za 123 €, konzultace 38 € za hodinu, horoskop dítěte 51 €.