Putování za Andromedou

Připravily jsme pro vás s Bernadetou Hodkovou šestidenní pobytovou, výletovou a vzdělávací akci v Baskicku – jihozápadní oblasti Francie v podhůří Pyrenejí a v blízkosti Atlantského oceánu, v domě jménem Izar Ederra, Krásná hvězda.

Když se totiž sejdou dvě ženy, které spojuje zájem o věci mezi nebem a zemí, o téma duší a minulých životů a také o astrologii a o to, jak je to všechno navzájem propojené; když jedna z nich je profesionální astroložka a druhá regresní terapeutka žijící v domě s názvem Krásná hvězda…. Pak vznikne nápad se o to všechno podělit s ostatními, s vámi.

Putování za Andromedou je akce pro všechny zvídavé; pro toho, kdo hledá souvislosti, koho zajímá smysl existence tady na Zemi, kdo touží odhalit a rozvinout své pozapomenuté schopnosti a kdo se chce ujistit o své jedinečnosti v rámci jednoty, kterou tvoříme. Nabídneme vám zážitky na silných duchovních místech v rámci výletů (poutní místo Lurdy, čarodějnická vesnice Zugarramurdi s krásnou jeskyní, kromlechy na úbočích Atlantických Pyrenejí, blízkost Camino – poutní cesty do Santiaga de Compostela, přítomnost vyhlášené Pas de Roland, oceán s jeho úžasnou energií), nabídneme vám možnost prozkoumat svou duchovnost z hlediska astrologie a vašeho konkrétního horoskopu. Budeme mít možnost pozorovat noční oblohu a vyzkoušet si, jak s námi souvisí. Nahlédnete také do svých skrytých míst, která jste možná dosud nenavštívili. A věříme a doufáme, že potom budete veselejší, silnější, moudřejší, láskyplnější a spokojenější sami se sebou. A že budete zářit stejně, jako hvězda, pod kterou jste se narodili.

Znalost astrologických základů je výhodou, ale není nutností. Tou je zájem o uvedená témata 😊

Termíny akce:

1. termín 16.-22. září 2023 (začátek 17.9. v 10.00, konec 22.9. večer)

2. termín 23.-29. září 2023 (začátek 23.9. ve 20.45, konec 29.9. večer)

Program

Výlety – možnosti výletů jsou následující: čarodějnická vesnice Zugarramurdi s blízkou jeskyní, poutní místo Lourdes, kromlechy na Artzamendi, koupání v oceánu v Biarritz a okolí, výlet do Saint-Jean-Pied-de-Port, jednoho z výchozích míst Camino de Santiago, Svatojakubské cesty.

Demonstrace části sezení spirituální regrese mezi životy – hledání odpovědi na věčnou lidskou otázku „odkud jsem a co tu dělám?“

Astrologie – nosným tématem bude Spiritualita v horoskopu.
Co souvisí se spiritualitou, rozdílné způsoby, jak žít duchovnost, jak se projevují jednotlivé domy horoskopu z hlediska spirituality, jaký vztah mají Uran, Neptun a Pluto k magii, léčení a bylinkářství.
Čarodějnictví – vývoj v linii životů, černá a bílá magie, odpovědnost za své skutky; alchymie a magie; příklady.
Léčitelství – práce s energií v rukou (praktické ukázky), bylinky, drogy, virgule, šamani – příklady.
Lidé s mimořádnými schopnostmi – jasnovidci, vysoké duchovní bytosti.
Pozorování noční – jitřní oblohy, hvězdy, poloha Luny, Venuše a Merkura, Jupitera a dalších planet, stanovení ascendentu a Media Coeli, konstrukce domů. Astrologická praktika.

Cena 680 € zahrnuje ubytování a lektory. Nezahrnuje dopravu, stravu, vstupy, mýtné na dálnici a pojištění.
Záloha 200 € je splatná při přihlášení, vratná do 1. července, s možností převedení na náhradního účastníka. Zbytek úhrady (480 €) na místě v hotovosti.
Při přihlášení a zaplacení zálohy do konce dubna 2023 platí sleva 6 % – celková cena se tedy snižuje na 640 €.

Praktická doporučení:

Letenky:
Nejbližší letiště je v Biarritz.
Doporučujeme zakoupit si letenky co nejdříve, ceny se budou měnit. Je možné využit lety společnosti Air France Praha – Paříž (CDG) a Paříž (CDG) – Biarritz nebo společnosti Lufthansa s mezipřistáním ve Frankfurtu..
Prosím, při výběru letenek zohledněte plánovaný čas zahájení programu. První termín 16.-23.9. zahajuje v sobotu 17. v 10 hodin, ale druhý termín 23.-30.9. zahajuje svůj program už v pátek večer ve 20.45. Letenky na 23.9. proto volte ideálně s příletem do Biarritz před osmnáctou hodinou.

Vypůjčení auta:
Na letišti Biarritz; v počtu pěti osob vychází kolem 100€ na osobu (záleží na typu auta, budeme jezdit každý den i po hornaté krajině; auto bude nutno zamluvit včas, protože ceny se mění)
Šestého účastníka, který se nevejde do auta, vyzvedneme na letišti, bude potom výlety sdílet s námi v autě.  

Cestovní a zdravotní pojištění je nutné zařídit si individuálně, protože nejsme cestovní kancelář.

Platba:
Záloha 200 € na účet vedený na jméno Maria Baudyšová Jirků,
Fio banka,
Štefánikova 75/48, 150 00 Praha 5
číslo účtu – 2701882383/2010
IBAN: CZ7220100000002701882383
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Záloha je vratná do 1. července. Později je možné za sebe poslat jinou osobu.
Zbytek úhrady (480 €) v hotovosti na místě.
SLEVA DO KONCE DUBNA
Při objednání a platbě zálohy do konce dubna je sleva 6%, celková cena je tak 640 €.

Počasí:
V září bývá velmi teplo, 16 – 30 stupňů, i když večery mohou už být chladnější. Možnost koupání (zahraní bazén, řeka, oceán). Přitomnost invazivních tygrovaných komárů znepříjemňuje venkovní posezení, doporučujeme speciální repelent proti tropickému hmyzu (lze koupit na místě). Doporučujeme nezapomenout na plavky, sluneční brýle a opalovací krém. 

Strava:
Restaurace v místě, či podle výletu, možnost používání kychyně v domě. Supermarket je 3 minuty autem. V jednání je možnost zajištění vegetariánské stravy.
V pátek ráno je trh s místními produkty v Cambo les Bains vzdáleném 5 minut autem, oblíbena návštěva spojená s nákupem místních specialit. 

Kontraindikace:
Všechny drogy včetně rekreačních, léky (i přírodní) ovlivňující činnost mozku, dále mentální, emocionální i fyzická nestabilita, rigidní náboženské přesvědčení, celková nevyváženost.