Putování za Andromedou

Připravily jsme pro vás s Bernadetou Hodkovou šestidenní pobytovou, výletovou a vzdělávací akci v Baskicku – jihozápadní oblasti Francie v podhůří Pyrenejí a v blízkosti Atlantského oceánu, v domě jménem Izar Ederra, Krásná hvězda.

Když se totiž sejdou dvě ženy, které spojuje zájem o věci mezi nebem a zemí, o téma duší a minulých životů a také o astrologii a o to, jak je to všechno navzájem propojené; když jedna z nich je profesionální astroložka a druhá regresní terapeutka žijící v domě s názvem Krásná hvězda…. Pak vznikne nápad se o to všechno podělit s ostatními, s vámi.

Putování za Andromedou je akce pro všechny zvídavé; pro toho, kdo hledá souvislosti, koho zajímá smysl existence tady na Zemi, kdo touží odhalit a rozvinout své pozapomenuté schopnosti a kdo se chce ujistit o své jedinečnosti v rámci jednoty, kterou tvoříme. Nabídneme vám zážitky na silných duchovních místech v rámci výletů (poutní místo Lurdy, čarodějnická vesnice Zugarramurdi s krásnou jeskyní, kromlechy na úbočích Atlantických Pyrenejí, blízkost Camino – poutní cesty do Santiaga de Compostela, přítomnost vyhlášené Pas de Roland, oceán s jeho úžasnou energií), nabídneme vám možnost prozkoumat svou duchovnost z hlediska astrologie a vašeho konkrétního horoskopu. Budeme mít možnost pozorovat noční oblohu a vyzkoušet si, jak s námi souvisí. Nahlédnete také do svých skrytých míst, která jste možná dosud nenavštívili. A věříme a doufáme, že potom budete veselejší, silnější, moudřejší, láskyplnější a spokojenější sami se sebou. A že budete zářit stejně, jako hvězda, pod kterou jste se narodili.

Andromeda 2024