Jak probíhá samotný výklad horoskopu?

Je možné udělat výklad horoskopu na dálku?
Nejčastěji pracuji formou osobního setkání. Je to důležité, abych tu mohla být pro vás, mohla vnímat vaše potřeby a reagovala na vaše otázky. Je to důležité i proto, abyste se mohli ptát na vše, co vás zajímá nebo není při výkladu úplně jasné.
Pokud osobní setkání z nějakého důvodu není možné, například kvůli značné vzdálenosti, nemoci a podobně, je možné domluvit se na setkání on-line. Osvědčil se mi pro tyto příležitosti program Zoom.
Horoskopy nevypracovávám písemnou formou.

Jak je důležitý čas narození?
Výklad horoskopu musí být určen právě vám, nikoli někomu, kdo se třeba narodil ve stejný den v jiném čase. Proto potřebujeme najít přesný okamžik vašeho narození. Potom může horoskop správně vypovídat a také následně mohu sestavit co nejpřesnější výhled do budoucna.

Co když člověk neví svůj čas narození?
Někdy rodiče nežijí nebo si údaj o čase narození svých dětí nepamatují. Pak je možné obrátit se na porodnici, kde jste přišli na svět, a vyžádat si údaj u nich. V některých místech jsou informace z knih narození uložené na matrice v místě narození. Pokud ani tam neuspějete, kontaktujte mne a zkusíme se domluvit na dalších možnostech.

Co si máte připravit před naším setkáním?
Ke stanovení momentu prvního nádechu potřebuji vědět, kdy ve vašem životě probíhaly důležité události (zamilování, vážné vztahové krize, rozchody, svatba, narození dítěte; úmrtí blízkých osob; závažnější úrazy či onemocnění u vás nebo blízkých osob; termíny stěhování či pořízení vlastního bydlení; důležité změny zaměstnání, pracovní či jiné úspěchy nebo krize).

Co se dozvíte díky rozboru horoskopu?
Samotný rozbor horoskopu zahrnuje informace o vašich schopnostech, možnostech, talentech a dispozicích. Také o tom, v jakých oblastech života můžete mít tendenci dopouštět se omylů a jak je možno se těchto omylů vyvarovat. Odkud přichází ve vašem životě pomoc a na které oblasti je lépe být opatrní z důvodu hrozících rizik. Rozebereme společně partnerské dispozice. Seznámím vás s tím, co horoskop vypovídá o vašem fyzickém těle a jeho zdraví.

A co budoucnost?
Součástí výkladu horoskopu je výhled do budoucna, zásadní události si řekneme na 7-8 let, podrobněji se podíváme na rok a čtvrt dopředu.

Je možné pokládat otázky?
Samozřejmostí je zaměření se na otázky, které klient aktuálně řeší – velmi často jsou to partnerské vztahy, pracovní situace, hledání cesty k porozumění sami sobě.

Jak dlouho celé sezení trvá?
Celková délka rozboru horoskopu včetně upřesnění času narození a vypracování prognóz trvá 2,5 – 3 hodiny.

Co když si nebudete pamatovat všechno, o čem jsme mluvili?
Celé povídání nahrávám, abyste se k němu mohli později vrátit. Některé informace si budete chtít osvěžit, možná objevíte i něco, co jste napoprvé nepostřehli. Je vhodné přinést si USB disk, na který vám záznam sezení nahraji, případně vám záznam pošlu přes internetové úložiště úschovna.