INFORMACE O CENÁCH ASTROLOGICKÝCH SLUŽEB

Upozornění - od ledna 2020 dochází po šesti letech k úpravě ceny za služby.

 

Osobní horoskop

Dvouapůl až tříhodinové setkání zahrnující upřesnění okamžiku narození klienta, rozbor dispozic osobních, partnerských, profesních a zdravotních, vypracování rámcových prognóz na pět let a podrobnějšího výhledu na rok a čtvrt dopředu včetně nahrávky výkladu stojí 2400 korun.

Partnerský horoskop

Osobní horoskop klienta podle předchozího odstavce a navíc rozbor vztahu s partnerem vypracuji za částku 2900 korun.

Konzultace

Konzultace pro stávající klienty kvůli prognózám na následující období, případně zaměřené na řešení aktuálního tématu, jsou účtovány částkou 900 Kč za hodinu.

Horoskop dítěte

Rozbor horoskopu, zahrnující dispozice dítěte a doporučení rodičům včetně upozornění na nejvýznamnější období v blízké budoucnosti stojí 1200 korun.

Dárkový poukaz

Pokud si přejete darovat výklad horoskopu Vašim blízkým, je zakoupení dárkového poukazu nejlepším způsobem. Cena je stejná jako za výklad horoskopu, 2400 korun pro dospělého a 1200 korun za dětský horoskop.

Bonus

Od ledna 2020 zavádím novinku v podobě bonusu pro pravidelné klienty. Každá druhá a další návštěva v průběhu 12 měsíců je se slevou 10%.

Novinkou je i bonus za doporučení. Pokud jste byli s mými službami spokojení a doporučíte mne, po návštěvě tohoto klienta budete mít půlhodinovou konzultaci zdarma.