Salbování

Salbování biblickými oleji je nová forma péče o zdraví a tělo, kterou od začátku roku 2023 nabízím svým klientům.

Co je to salbování?

Název salbování je pravděpodobně odvozen od latinského slova salvare, což znamená léčit, zachránit.
Salbování je velmi jemná forma masáže, přesněji řečeno potírání celého těla teplým olejem s přídavkem biblických esenciálních olejů, jejichž účinky jsou známy a využívány od dávných časů – odtud název biblické oleje. Používají se velmi kvalitní oleje terapeutické kvality od firmy Young Living. Jde o kombinaci výjimečných olejů onycha, kadidlo, myrha, santal, cistus, cypřiš, myrta, cedr, yzop, cassie. K nim se přidávají vetiver a fenykl.
Působí zejména na omlazení, oživení a posílení vitality buněk, když esence pronikají do jádra buňky, do DNA.

Kdy je salbování vhodné?

Používá se pro ozdravení organismu i pro jeho omlazení, působí blahodárně i na psychiku. Může se použít jako uzavření jedné kapitoly života a příprava na novou. Vhodné je před svatbou i po odchodu blízké bytosti (i při ztrátě domácího mazlíčka).
Mohou ho podstoupit lidé nemocní, nebo lidé, kteří chtějí posílit svou spiritualitu. Salbování se používá i pro miminka jako forma slavnostního přivítání dítěte do tohoto světa.
Velmi vhodné je po léčbě nádorových onemocnění (i po chemoterapii), ale i při problémech s pletí, při nachlazení nebo zánětech močových cest a mnohých dalších onemocněních.

Kdy salbování není vhodné?

Kontraindikací je epilepsie a také těhotenství.
V případě potřeby je možné provádět u kojících žen i malých dětí, ale velmi ředěnými oleji.