Aktuality podzim 2022 – přednášky

Na podzim pro vás chystám rovnou tři přednášky.

  • Setkání tradičních astrologů Těrlicko – sobota 1. října 2022HLEDÁNÍ ČASU NAROZENÍ – Zkušenosti a příklady z praxe a jako bonus horoskop narození Rogera Waterse

Na každoročním setkání astrologů na Těrlicku, tradičně pořádaném první říjnový víkend, budu mít přednášku o svých zkušenostech s hledáním přesného času narození. Této tematice se věnuji celou dobu své poradenské praxe, tedy bezmála dvacet let. Podělím se s vámi o zkušenosti a zajímavosti. A jako bonus ukážu směr úvah, který vedl k nalezení pravděpodobného času narození skvělého muzikanta Rogera Waterse na základě data jeho svatby.
Těrlicko, 1.10.2022, Ski and Wake Resort (program setkání je od pátečního podvečera do nedělního odpoledne, přednášek mnoho a zajímavých)

  • SAMHAIN A ZATMĚNÍ – povídání v Plzni v Ateliéru Spiritualita, středa 1. listopadu 2022

Ateliér Spiritualita v Plzni pořádá pravidelná setkání a je mi velkou ctí být už podruhé hostem. Tentokrát na téma oslavy keltského Svátku Samhain (někde oslavovaný jako Halloween a u nás tradiční Dušičky). Budeme si spolu při této příležitosti povídat o náročných astrologických konstelacích letošního podzimu a také o sérii dvou zatmění, které letošní Samhain doprovázejí. Zda je třeba se obávat, jak se postavit k výzvám složitých aspektů a kdy to pomine.
Úterý 1. listopadu 2022, 18-21 hodin, Ateliér Spiritualita, Rooseveltova 15 (ve dvoře), Plzeň

  • EUKARPIA PRAHA, 5. a 6. listopadu 2022 přednáška na téma ZDRAVOTNÍ SOUVISLOSTI V HOROSKOPU na příkladech podle C. E. O. Cartera a zkušenostech z praxe

Na každoročním astrologickém setkání v Praze, na Eukarpii, budu mít letos přednášku na zdravotní téma v horoskopu.
Neděle 6. listopadu, 13.50-14.50, Novotného lávka 5, vedle Karlova mostu (změna programu vyhrazena)
Program Eukarpie je rozložen do sobotního a nedělního programu, vždy od 9 do cca 17 hodin.