Terapie

Přijďte nechat hýčkat své tělo i duši léčebnou terapií nebo voňavou masáží a zažijte hluboký pocit relaxace a obnovení energie.

Pracuji především jako astroložka a vždy mne zajímala zdravotní oblast astrologie, možnost pomocí planetárních vazeb nacházet dispozice a rizika, příčiny a následky v oblasti lidského těla. Díky astrologii a jejím nástrojům mám možnost do určité míry nacházet příčinu zdravotních komplikací i stanovit vhodné datum operace či zákroku, ale také období, kdy je člověk otevřen přijímat léčivé vlivy.

Astrologie sama však neumožňuje konkrétní pomoc na fyzické rovině. Hledala jsem proto způsoby, jak svou práci s klienty o takovou pomoc doplnit.

Léčení

Postupným vývojem počínaje zasvěcením do Reiki (2004), přes Rekonektivní léčení (2009) a kurz Kraniosakrální osteopatie (2013/14) jsem si vyvinula vlastní způsob práce s energií, pomocí kterého se věnuji především dětským klientům a jejich zdravotním potížím. Nesmírně mne těší každý pokrok, který děti po léčení udělají, a zpětné vazby rodičů mi mnohokrát vehnaly do očí slzy dojetí. Za tuto oblast své práce jsem opravdu velmi vděčná.

Léčení doporučuji udělat ve třech na sebe navazujících setkáních. Je vhodné mezi nimi ponechat rozestupy týden až měsíc, aby si tělo předchozí působení „pamatovalo“, a současně mělo možnost nechat doznít jeho vliv.

Raindrop masáž

V lednu roku 2014 mi byly představeny esenciální oleje firmy Young Living. Okamžitě mě nadchla jejich vůně, ale především to, jakým způsobem jsou schopné ovlivňovat zdraví i psychiku člověka. Je to voňavé, je to hebké, plné krásy a radosti. Jejich působení je snadné a lehké jako hojivé pohlazení, a výsledky jsou úžasné. Samozřejmě jsem oleje nejdříve zkoušela na sobě a svých blízkých, a nadšená čím dál víc se rozhodla využívat je pro pomoc i dalším lidem.

Od roku 2014 navíc provádím masáže s použitím esenciálních olejů, takzvanou Raindrop techniku. Kombinace masáže Vita flex bodů na chodidlech a masáže svalových skupin podél páteře za pomoci neředěných a mimořádně kvalitních esenciálních olejů vás provoní tak, že budete mít chuť zabořit si nos do vlastních zad. Ale především je to účinný způsob pomoci při vychýlení páteře, při bolestech zad a hlavy. Svým antivirovým působením tato technika posiluje imunitu, použitím v začátcích obtíží pomáhá zažehnat nachlazení či virová onemocnění. V neposlední řadě poskytuje relaxaci a pomáhá pozvedat psychiku.