On-line kurzy astrologie

Chcete se naučit vykládat horoskop? Přidejte se do probíhajících on-line kurzů astrologie a rozšiřte své astrologické znalosti.

Svůj obor mám nesmírně ráda a těší mne předávat své nadšení dalším zájemcům o taje astrologické nauky. Proto už od roku 2005 vedu kurzy astrologie.

V září 2019 jsem v Praze zahájila čtyřletý kurz tradiční astrologie. Studenti se v něm učí rozumět třem systémům astrologické „abecedy“ – planetám, znamením a domům. Následně si ukazujeme sestavování „slov“ vzájemnou kombinací prvků jednotlivých abeced – planety ve znameních, planety v domech, hroty domů ve znameních. Postupně se pak propracujeme k systému čtení celého horoskopu, který budeme cvičit na mnoha zajímavých příkladech. V pokročilejších fázích kurzu si ukážeme specializované astrologické obory, partnerskou, prognostickou a zdravotní astrologii, vliv stálic.

Od října letošního roku pokračuje druhý ročník, ve kterém probereme látku aspektů mezi planetami a pak se pustíme do syntézy výkladu horoskopu podle dominant. To je způsob práce s horoskopem, který jsem se naučila od svého manžela Ing. Antonína Baudyše, od jehož smrti právě uplynulo deset let.

Kvůli koronaviru se kurz přesunul do on-line podoby s využitím programu ZOOM a s ohledem na výhody tohoto systému v něm budeme pokračovat. Zhruba čtyřikrát v průběhu roku se sejdeme osobně v Praze na Andělu v budově Ženských domovů a pro ty, kdo nebudou moci přijít, podržíme i z těchto setkání on-line vysílání.

Zahájení nového ročníku je v pondělí 12.10. v 17 hodin. Účastníci vždy včas mailem obdrží informace ke způsobu, jakým se přihlásí k on-line lekci. Kurzy probíhají dvakrát měsíčně, pokaždé čtyři hodiny, vždy druhé a čtvrté pondělí v měsíci. Výjimku tvoří prosinec, kdy kvůli svátkům proběhne setkání 7. a 14.12., a také červen, kdy s ohledem na blížící se prázdniny bude termín 7. a 21.6.

V ceně kurzu je audio- i videonahrávka a každý student má nárok na dvouhodinovou konzultaci (osobně či on-line) k probíraným tématům zdarma.

Cena je 200 korun za vyučovací hodinu. V prvním pololetí je osm setkání, cena za první pololetí kurzu je 6.400 korun. Ve druhém pololetí se setkáme desetkrát a cena je 8.000 korun. Při platbě celého ročníku najednou je sleva ve výši 20% z celkové částky, výsledná cena je potom 11.520 korun.

Kurzovné se platí předem převodem na účet číslo 3011161073/0800, u platby je třeba kvůli identifikaci uvést vaše jméno.

Ke kurzu je stále ještě možné se připojit.
Studenti, kteří s námi budou pokračovat, si mohou zakoupit nahrávky prvního ročníku kurzu za třetinu původní ceny, tedy za částku 5.000 korun. Přihlášení je možné mailem na adrese maria@hvezdopravec.cz nebo telefonicky na čísle 602 477 707.