OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co je dobré si připravit na naše první setkání?

Budeme potřebovat znát datum, hodinu a místo narození.

Dále data důležitých životních událostí, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dítěte, úmrtí blízkých osob, závažnější úrazy či onemocnění Vaše nebo lidí Vám blízkých; termíny stěhování či pořízení vlastního bydlení, pracovní úspěchy či výrazné potíže, osobní a partnerské krize.

Každý z nás vnímá jako zlomové v životě něco jiného, ale právě takové okamžiky horoskop ukazuje a nám pomohou vyladit přesný čas vašeho narození. Tyto údaje není nutné a mnohdy ani možné vědět přesně na den, klíčově důležitý je rok a roční období, nejlépe i měsíc, kdy k události došlo.

Samozřejmě si můžete připravit seznam otázek, které Vás zajímají.

Nevím přesně svůj čas narození, co se pro to dá udělat?

Pokud čas narození víte s přesností do dvaceti minut, na začátku sezení Vám okamžik prvního nadechnutí dopřesním na základě významných událostí, které již ve Vašem životě proběhly, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dětí, závažnější onemocnění nebo úrazy vaše nebo někoho blízkého, úmrtí v rodině a podobně. Nelze zpřesnit čas narození u dětí a velmi mladých lidí, kterým tyto události ještě nenastaly.

Pokud čas narození nevíte vůbec nebo si nejste jeho přesností jisti, obraťte se na porodnici nebo matriku v místě narození. Měla by archivovat záznamy z porodních knih a údaj o Vašem čase narození by Vám tu měli dohledat. Pokud jste narozeni dříve, než se s archivováním záznamů o porodu začalo (probíhalo to postupně v padesátých letech), nebo právě Váš záznam chybí, zavolejte mi a domluvíme se na alternativním postupu. Čas narození jde zjistit i metodami jako je regresní terapie či kineziologie.

Kdy se zamiluji, kdy budu mít dítě, jak dopadne partnerský vztah?

Toto jsou velmi často kladené otázky. Bohužel odpověď na ně není jednoduchá, jak se tazatelé často domnívají. Pro seriózní odpověď na podobné otázky je třeba upřesnit okamžik narození tazatele na základě významných událostí, které mu již život přinesl, a podle toho je pak možné říci dopředu, kdy k podobným významným událostem může dojít.

Bez osobního setkání a množství otázek, z nichž mohu čas narození určit, může být odpověď jen velmi přibližná a poměrně málo pravděpodobná. Protože tento způsob práce nepovažuji za zodpovědný, velmi nerada na podobné otázky reaguji. Tímto se velmi omlouvám všem, na jejichž dotazy jsem dlouho byla dlužná odpověď.

Jednoduše řečeno, pokud chcete znát odpověď na podobné otázky, je nutné domluvit si osobní konzultaci.

 

Zde je prostor pro vaše dotazy:

Datum: 08.08.2018

Vložil: Zuzana

Titulek: Vztah a práce

Dobrý den Jsem narozena 12.1.1986 a partner 15.5.1965 a práce a jak to bude po finanční stránce. Děkuji

Datum: 20.08.2018

Vložil: PB

Titulek: Re: Vztah a práce

Dobrý den,
zkuste mi napsat alespoň Váš čas narození, lépe i partnerův - bez toho se partnerství ani finance posoudit dost dobře nedají.
Pavla Baudyšová

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek