OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co je dobré si připravit na naše první setkání?

Budeme potřebovat znát datum, hodinu a místo narození.

Dále data důležitých životních událostí, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dítěte, úmrtí blízkých osob, závažnější úrazy či onemocnění Vaše nebo lidí Vám blízkých; termíny stěhování či pořízení vlastního bydlení, pracovní úspěchy či výrazné potíže, osobní a partnerské krize.

Každý z nás vnímá jako zlomové v životě něco jiného, ale právě takové okamžiky horoskop ukazuje a nám pomohou vyladit přesný čas vašeho narození. Tyto údaje není nutné a mnohdy ani možné vědět přesně na den, klíčově důležitý je rok a roční období, nejlépe i měsíc, kdy k události došlo.

Samozřejmě si můžete připravit seznam otázek, které Vás zajímají.

Nevím přesně svůj čas narození, co se pro to dá udělat?

Pokud čas narození víte s přesností do dvaceti minut, na začátku sezení Vám okamžik prvního nadechnutí dopřesním na základě významných událostí, které již ve Vašem životě proběhly, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dětí, závažnější onemocnění nebo úrazy vaše nebo někoho blízkého, úmrtí v rodině a podobně. Nelze zpřesnit čas narození u dětí a velmi mladých lidí, kterým tyto události ještě nenastaly.

Pokud čas narození nevíte vůbec nebo si nejste jeho přesností jisti, obraťte se na porodnici nebo matriku v místě narození. Měla by archivovat záznamy z porodních knih a údaj o Vašem čase narození by Vám tu měli dohledat. Pokud jste narozeni dříve, než se s archivováním záznamů o porodu začalo (probíhalo to postupně v padesátých letech), nebo právě Váš záznam chybí, zavolejte mi a domluvíme se na alternativním postupu. Čas narození jde zjistit i metodami jako je regresní terapie či kineziologie.

Kdy se zamiluji, kdy budu mít dítě, jak dopadne partnerský vztah?

Toto jsou velmi často kladené otázky. Bohužel odpověď na ně není jednoduchá, jak se tazatelé často domnívají. Pro seriózní odpověď na podobné otázky je třeba upřesnit okamžik narození tazatele na základě významných událostí, které mu již život přinesl, a podle toho je pak možné říci dopředu, kdy k podobným významným událostem může dojít.

Bez osobního setkání a množství otázek, z nichž mohu čas narození určit, může být odpověď jen velmi přibližná a poměrně málo pravděpodobná. Protože tento způsob práce nepovažuji za zodpovědný, velmi nerada na podobné otázky reaguji. Tímto se velmi omlouvám všem, na jejichž dotazy jsem dlouho byla dlužná odpověď.

Jednoduše řečeno, pokud chcete znát odpověď na podobné otázky, je nutné domluvit si osobní konzultaci.

 

Zde je prostor pro vaše dotazy:

Datum: 01.01.2019

Vložil: Lucie kreclova

Titulek: Prosba

Dobry den, chtela sem se zeptat zda se konecne zlepsi ma situace vseobecne. Nemam stwsti jak v lasce tak ve vztahu s rodinou. Dokazu to nekdy vse odcinit aby rodice byli pysni? Nar 12.07.1990 jaromer v 11:54 a muj syn petr nar v nachode 29.11.2016 v 6:35

Datum: 07.01.2019

Vložil: Maria B.

Titulek: Re: Prosba

Dobrý den, paní Lucie.

Bohužel nejde poskytnout instantní radu psanou formou. Jakkoli chápu, že s dvouletým chlapečkem je složitější dostavit se na osobní setkání, bez něj poradenství nefunguje. Ve výjimečných případech se s klienty domlouvám na konzultaci telefonickou, v případě upoutání na lůžko nebo pobytu v zahraničí.
Ráda společně s Vámi zkusím najít řešení, ale určitě to nepůjde na tomto místě, písemně a ještě navíc veřejně. Pokud budete mít zájem, zavolejte mi a domluvíme si termín setkání.

Datum: 23.12.2018

Vložil: Gabriela Novotna

Titulek: Horoskop

Dobry den,sestavujete horoskop na miru aniz bych vam musela? Dekuji

Datum: 28.12.2018

Vložil: Dáša

Titulek: Horoskop

Dobrý večer,

již 4 roky jsem rozvedená a přeji si znát odpověď na můj partnerský život do budoucna, zda zůstanu sama bez partnera. Narodila jsem se 29.5.1966 ve 2 hodiny ráno.

Mockrát děkuji a přeji Vám pěkné a pohodové dny a do nového roku hlavně zdraví.

Dáša

Datum: 07.01.2019

Vložil: Maria B.

Titulek: Re: Horoskop

Dobrý den, paní Dášo,
nepracuji bohužel na dálku. Není to zodpovědné, není to přesné a neposkytuje to pro Vás jako klienta vše, co horoskop může nabídnout.
Pokud se o své situaci chcete poradit, zavolejte mi na telefon 602 477 707 a domluvíme si termín setkání.

Datum: 07.01.2019

Vložil: Maria B.

Titulek: Re: Horoskop

Dobrý den, už jsme si odpověděly mailem a těším se na setkání.

Datum: 19.12.2018

Vložil: Andrea

Titulek: Jonášova metoda

Dobry den, je opravdu možné dle jonasovy metody otěhotnět a ovlivnit pohlaví dítěte? Určuje se tam take datum, čas a misto narozeni. Dekuji za odpověd.

Datum: 07.01.2019

Vložil: Maria B.

Titulek: Re: Jonášova metoda

Dobrý den,
s určitou pravděpodobností ano, ale není to (ostatně jako nic jiného) stoprocentní. Je potřeba posoudit horoskop ř´ženy celkově, zda je daný čas k početí vhodný, a pomocí Jonášovy metody je možné vybrat termín početí. Pravděpodobnost chlapce nebo holčičky je poměrně vysoká - za předpokladu, že ke styku dojde opravdu v uvedeném čase a jindy ne.

Datum: 08.08.2018

Vložil: Zuzana

Titulek: Vztah a práce

Dobrý den Jsem narozena 12.1.1986 a partner 15.5.1965 a práce a jak to bude po finanční stránce. Děkuji

Datum: 20.08.2018

Vložil: PB

Titulek: Re: Vztah a práce

Dobrý den,
zkuste mi napsat alespoň Váš čas narození, lépe i partnerův - bez toho se partnerství ani finance posoudit dost dobře nedají.
Pavla Baudyšová

Přidat nový příspěvek