OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co je dobré si připravit na naše první setkání?

Budeme potřebovat znát datum, hodinu a místo narození.

Dále data důležitých životních událostí, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dítěte, úmrtí blízkých osob, závažnější úrazy či onemocnění Vaše nebo lidí Vám blízkých. Termíny stěhování či pořízení vlastního bydlení. Pracovní úspěchy či výrazné potíže.                                                                                        

Tyto údaje není nutné a ani možné vědět přesně na den, postačující je rok a roční období, ještě lépe měsíc. Podle těchto informací budu zpřesňovat okamžik Vašeho příchodu na svět.

Samozřejmě si můžete připravit seznam otázek, které Vás zajímají.

Nevím přesně svůj čas narození, co se pro to dá udělat?

Pokud čas narození víte s přesností do dvaceti minut, na začátku sezení Vám okamžik prvního nadechnutí dopřesním na základě významných událostí, které již ve Vašem životě proběhly, jako jsou seznámení, rozchody, svatba, narození dětí, závažnější onemocnění nebo úrazy vaše nebo někoho blízkého, úmrtí v rodině a podobně. Nelze zpřesnit čas narození u dětí a velmi mladých lidí, kterým tyto události ještě nenastaly.

Pokud čas narození nevíte vůbec nebo si nejste jeho přesností jisti, obraťte se na matriku v místě narození. Měla by archivovat záznamy z porodních knih a údaj o Vašem čase narození by Vám tu měli dohledat. Pokud jste narozeni dříve, než se s archivováním těchto knih začalo, nebo právě Váš záznam chybí, zavolejte mi a domluvíme se na alternativním postupu. Čas narození jde zjistit i metodami jako je regresní terapie či kineziologie.

Kdy se zamiluji, kdy budu mít dítě, jak dopadne partnerský vztah?

Toto jsou velmi často kladené otázky. Bohužel odpověď na ně není jednoduchá, jak by se tazateli mohlo zdát. Pro seriózní odpověď na podobné otázky je třeba upřesnit okamžik narození tazatele na základě významných událostí, které mu již život přinesl, a podle toho je pak možné říci dopředu, kdy k podobným významným událostem může dojít.

Bez osobního setkání a množství otázek, z nichž mohu čas narození určit, může být odpověď jen velmi přibližná a poměrně málo pravděpodobná. Protože tento způsob práce nepovažuji za zodpovědný, velmi nerada na podobné otázky reaguji. Tímto se velmi omlouvám všem, na jejichž dotazy jsem dlouho byla dlužná odpověď.

Jednoduše řečeno, pokud chcete znát odpověď na podobné otázky, je nutné domluvit si osobní konzultaci.

 

Zde je prostor pro vaše dotazy:

Datum: 08.08.2018

Vložil: Zuzana

Titulek: Vztah a práce

Dobrý den Jsem narozena 12.1.1986 a partner 15.5.1965 a práce a jak to bude po finanční stránce. Děkuji

Datum: 20.08.2018

Vložil: PB

Titulek: Re: Vztah a práce

Dobrý den,
zkuste mi napsat alespoň Váš čas narození, lépe i partnerův - bez toho se partnerství ani finance posoudit dost dobře nedají.
Pavla Baudyšová

Datum: 06.10.2017

Vložil: Marie

Titulek: Práce

Dobrý den, bohužel mi to v práci nevychází dle mých představ, tak jsem se chtěla touto cestou, zda nemám podat výpověď a hledat něco jiného. Narodila jsem se 7.2.1975 ve 14:45 v Českých Budějovicích. Děkuji Vám za odpověď a přeji hodně úspěchů.

Datum: 04.05.2017

Vložil: PaedDr Pavla Kusendová

Titulek: Osobní horoskop

Dobrý den,
kvůli zjištění astrologické předpovědi jsem podnikla cestu do nemocnice,kde oddělení ,kde jsem se narodila už zrušili.
Maminka mi kdysi čas narození říkala, ale já bohužel nevím ,zda to bylo kolem osmé či v poledne.Jsem přesvdčena, že jsem kdysi žádala o léčitelské vyhodnocení zdravotního stavu a bl tam jiný čas než uvedla jako čas narození. Maminka zemřela a já si to neuvědomuji. Měla bych zájem o tot Vaše ostrologické poradenství, protože se mi záležitosti v životě značně komplikují a porouchal se i náš domácí vesmír.V poslední době se to malinko lepší,ale pořád mi to připadá vztahově velmi vážné a má to zároveń odraz i do společenského i pracovního uplatnění.
Tedy tyto dva světyse stále vzájemně výrazně ovlivńují.
Schematům zhotoveným s trancedenty a postavením hvězd v grafické podobě vůbec nerozumím, neumím z takového schématu číst.Pro někoho je to možná velmi jednoduché, ale vyplývá to z jeho zkušeností, já je v téhle oblasti nemám.Ráda bych e s Vámi domluvila na objednání a upřesnila termín. Kdy je možné Vám zavolat,abych nerušila či nenabourala Váš osobní čas?
Děkuji
Pavla Kusendová

Datum: 21.03.2016

Vložil: Katka

Titulek: náročné období

Dobrý den, můj život je poslední dobou hodně náročný, už sedm let žiju bez partnera, před dvěma roky jsem přišla i o práci a v souvislosti s tím i o dobré kamarády, chtěla bych se zeptat jestli mě čeká aspoň něco maličko pozitivního. Datum narození je 25.1.1978 ve 14.10 v Karviné. Předem moc děkuji, snad za pozitivní odpověď

Datum: 19.08.2014

Vložil: Petr

Titulek: Vztah

Dobrý večer, mohly by jste mi prosím Vás poradit jestli já Petr nar. 16.9.1981 v 17:35 hod.v Přílepích okres Kroměříž a Monika nar. 10.1.1979 v Novým Jičíně jestli nás čeká společná budoucnost, nebo budeme spolu v partnerském vztahu. Moc Vám děkuji za odpověď Petr

Datum: 27.03.2014

Vložil: gabriela

Titulek: peniaze

co ma caka vtomtom roku

Datum: 27.03.2014

Vložil: gabriela 2.10.1976

Titulek: Re: peniaze

ako sa mi bude darit finacne praca a vstah

Přidat nový příspěvek